Çözüldü Kali'de f.lux nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
E: Unable to locate package f.lux
E: Couldn't find any package by glob 'f.lux'
bu hatayı veriyor.
F.Lux yerine acik kaynakli Redshift'e bakabilirsin.
redshift -l 0:0 -t 4000:4000 & bu komut ile baslayabilirsin. Kafana gore oyna, ancak otomatik vakit istiyorsan birkac ayar yapman gerekir. Oralari tam bilmiyorum bir rehber bulurum sana.
Hocam github dan nasıl indireceğimi tam bilmiyorum. Zip i indirdikten sonra terminalle açacağım daha sonra neler yazılacak bilmiyorum.

Sitesinde var ve insanları boş yere etiketlemeyi bırak elinin altında internet var buraya mesaj atabildiğine göre.
linux a program kurmayı windows daki gibi basit zannediyorsun.

Son düzenleme:
E: Unable to locate package f.lux
E: Couldn't find any package by glob 'f.lux'
bu hatayı veriyor.
redshift -l 0:0 -t 4000:4000 & bu komut ile baslayabilirsin. Kafana gore oyna, ancak otomatik vakit istiyorsan birkac ayar yapman gerekir. Oralari tam bilmiyorum bir rehber bulurum sana.

Çözüm
İşe yaradı hocam teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…