Kalitede bir değişiklik olur mu?

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Toparlamaya çalışayım bir kasa aldım içinde 12 GB RAM 1600MHz i7 4770 işlemci MSI H81M-E33 anakart 120 GB SSD var. Şimdi anakarttan VGA çıkışı ile görüntü alıyorum. Hiçbir şeyi değiştirmek istemiyorum. Burada aradım ama pek sonuç çıkaramadım. Diyelim R7 240 4 GB ekran kartı taktım ve VGA ile monitöre bağladım. Bir fark olur mu? 2. olarak CS:GO tarzı oyunlarda 720P'de tatmin eder mi? Şimdiden teşekkür ediyorum.

O işlemciye o ekran kartı olmamış. Daha güçlü bir şey alabilirsiniz onun 1060-1070'e kadar yolu var.
Ama illa bu kartı alacağım diyorsanız, evet bu kart işlemcinin içindeki hd 4600 den güçlüdür. Ve 720p de tatmin edebilir.

O işlemciye o ekran kartı olmamış. Daha güçlü bir şey alabilirsiniz onun 1060-1070'e kadar yolu var.
Ama illa bu kartı alacağım diyorsanız, evet bu kart işlemcinin içindeki HD 4600'den güçlüdür. Ve 720P de tatmin edebilir.

Monitör VGA ve DVI var. Birini değiştirirsem PSU yetmeyecek. Çevirici ya da monitörü değiştirmem gerek. Olay karışık biraz. CS:GO oynatsa yeter diye düşünüyorum.

Ama illa bu kartı alacağım diyorsanız, evet bu kart işlemcinin içindeki HD 4600'den güçlüdür. Ve 720P de tatmin edebilir.

Şey de var şimdi; VGA olması şart diyorum da DVI çıkışı monitörde de var. Acaba DVI daha mı iyi? Bilemiyorum gerçi bu sefer de 1050 falan alsam PSU yetmez.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı