Kaliteli gamepad önerisi

Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayar üzerinde Steam üzerinden kontrolcü desteğiyle ayarlayarak oyunlarda kullanabileceğim kaliteli bir gamepad arıyorum. Önce Xbox Gamepad'i almayı düşündüm fakat 500-600₺'den başlıyorlar. Sonuç olarak ben de isim olarak forumda da çokça denk geldiğim Gamesir'e baktım.
Ürün: 29.45US $ 69% OFF|GameSir T4 Pro Bluetooth oyun denetleyicisi 2.4GHz kablosuz Gamepad için geçerlidir Nintendo anahtarı Apple Arcade ve MFi oyunları|Gamepads| - AliExpress
Bu ürünü önerir misiniz? AliExpress üzerinden alım yapmış olan varsa sorunsuz geliyor mu? Vergisi ne kadar olur?
Veya yurt içi - yurt dışı başka güvenilir önerileriniz varsa beklerim.

Steel Series Ten alabilirsiniz kullanıyorum gayet kaliteli 200 TL. Ama mouse ihtiyacın varsa Steel Series Rival 110 alırsan mouse pad ile birlikte geliyor.

Logitech F710 2017'den beri kullanıyorum. Şu an bile çalışıyor yalnızca takılmalar meydana geliyor fakat şiddetle öneririm. Garantisi bitmiş olmasına rağmen bana Hollanda'dan 3 günde gelecek şekilde ücretsiz nano reciever(kablosuz cihazlarda Bluetooth adaptörü) teslim etmişlerdi.

@körbiginar, Hori kolun fiyatı iyi duruyor. Kabolu kol düşünüyorsa alabilir. Kalitesi belli. Horipad Pro Xbox One olanını kullanıyorum. Xbox One koluna 5 basar diyebilirim.

Gamesir G4 Pro öneririm 2 haftadır kullanıyorum bir sorun yok AliExpress üzerinden 18 günde elime ulaştı.
Gamesir G4 Pro öneririm 2 haftadır kullanıyorum bir sorun yok AliExpress üzerinden 18 günde elime ulaştı.

Düzenleme: Bütçeyi görmemişim kusura bakmayın gamesir T4 Pro iyi bir tercih gibi duruyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı