Kaliteli hazır sistem satan siteler

10700k olan sistemi. Biraz özelleştirip almayı planlıyorum. Ekran kartı konusunda kafam karışık sadece.
Hocam size önerebileceğim bir sistem var:
bir de 240mm sıvı soğutucu ile mükemmel olur. Ekipmanların piyasa fiyatı şuan toplam 1000tl.

Hocam size önerebileceğim bir sistem var:
bir de 240mm sıvı soğutucu ile mükemmel olur. Ekipmanların piyasa fiyatı şuan toplam 1000tl.
Ekipman ihtiyacım yok. Teşekkürler ilginiz için.

Eğer bu konulardan anlıyorsanız GameGaraj'da 2-3 tane güzel sistem çıkabiliyor. İndirim olmadığı sürece Sinerji derecede aşırı pahalı. İtopya'dan hiçbir şey olmaz. İncehesap'ta 10 bin sistemden 1 tanesi orta derece olabiliyor.

Eğer bu konulardan anlıyorsanız GameGaraj'da 2-3 tane güzel sistem çıkabiliyor. İndirim olmadığı sürece sinerji derecede aşırı pahalı. İtopya'dan hiçbir şey olmaz. İncehesap'ta 10 bin sistemden 1 tanesi orta derece olabil

Evet anlıyorum. Fakat orada da istediğim ekran kartları yok. Hep Palit modeller var. Oldukça iyi bir bütçem var almışken MSI ASUS gibi modeller almak istiyorum.

Evet anlıyorum. Fakat orada da istediğim ekran kartları yok. Hep Palit modeller var. Oldukça iyi bir bütçem var almışken MSI ASUS gibi modeller almak istiyorum.

Palit kötü değil. Ayrıca markaya para vermek isteyenler için ASUS'da satıyorlar. En iyisi tek tek toplayın. Her şey istediğiniz gibi olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı