Kalitesiz kamera önerisi

En kötü kamera olarak söyledim. Kamera açacağınızı belirtmemiştiniz. Ucuz tabletlerin kameraları da berbat oluyor. Onlara da bakabilirsiniz. Sonra tableti kamera olarak kullanırsınız.

Bana direk kamera gerek tablet falan işlerine girmek istemiyorum 100 TL falan olacak fiyat.
B

Tam bir P/Ç/A (paranı çöpe attın) ürünü.
Neden böyle bir istekte bulunduğunuzu anlamadım ama bütçenizi de belirtmemişsiniz bu kamera yeterince kötüdür diye düşünüyorum.

Bütçe 100 TL falan.

Attığın kameraları bilgisayarda kullanabilir miyim?
Hocam sizin amacınız herhalde webcam tarzı bir şey almak. Bunun da sebebi büyük ihtimalle online derslerde kameranızın kötü olduğunu göstermek. Neden böyle bir şeyle uğraşıyorsunuz anlamadım. Eğer amaç buysa doğru düzgün dersinize katılın hoca kamera aç diyorsa açın. Bir de 100 TL bütçe ayırmışsınız. Ha amaç başka bir şeyse yine de siz webcam arıyorsunuz. Amacınızı belirtirseniz ona göre yardım edelim.

Hocam sizin amacınız herhalde webcam tarzı bir şey almak. Bunun da sebebi büyük ihtimalle Online derslerde kameranızın kötü olduğunu göstermek. Neden böyle bir şeyle uğraşıyorsunuz anlamadım. Eğer amaç buysa doğru düzgün dersinize katılın hoca kamera aç diyorsa açın. Bir de 100 TL bütçe ayırmışsınız. Ha amaç başka bir şeyse yine de siz webcam arıyorsunuz. Amacınızı belirtirseniz ona göre yardım edelim.

Amaç canlı ders değil zaten canlı ders görmüyom maksat arkadaş arası eylence.

Benim laptopun kamerası.

WIN_20211225_22_37_00_Pro.jpg

Modeli: Samsung NP300E5A.

240 p

Yeni konular

Geri
Yukarı