Kalori Takıntısı

maketomake

Hectopat
Daha fazla  
Ben geçen sene 88 kiloydum ve 5 ay sonrasında 67 kiloya ulaşmıştım. Bu sefer 73 kiloyum. Bu sene boyum 183 ancak önüme ne gelirse okullar açıldığından beri yedim kraker, gofret, halley kutusunun yarısını, 68 kilodan en fazla 72.5'i gördüm. Kalori takıntısı yaparak çocukluğumu yaşayamamak saçma geliyor. Tekrar kesmeye karar verdim ve herkes yiyor, annemler de diyor deli misin zayıfsın zaten kuru kemik ye diyorlar ama ne bileyim ben sanki zayıflayınca daha bi zinde ve kas yapmışcasına sevinesim geliyor. Bana ne önerirsiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba
Yakın arkadaşım XL gördü ve dedi'ki artık yeter dur.Sonra spor yapmaya başladık ve doğal olmayan ürünleri kestik şuan da arkadaşım S bedene düştü ve etraf da zayıflayaman insanlar çok kurusun şöylesin böylesin diyor.Bana göre insanların ne dediğini pek önemseme kendini iyi hissediyorsan spor yap zayıf kal kilolu olmak iyi değil (bana göre).Yediğin rünler 1 paket 70 gr 50 gr diyelim bazılarının nerdeyse 1 tabak yemek kadar kalori değeri var aburcubur yeme doğal ev yemekleri ye sebze ye.

Ben geçen sene 88 kiloydum ve 5 ay sonrasında 67 kiloya ulaşmıştım. Bu sefer 73 kiloyum. Bu sene boyum 183 ancak önüme ne gelirse okullar açıldığından beri yedim kraker, gofret, halley kutusunun yarısını, 68 kilodan en fazla 72.5'i gördüm. Kalori takıntısı yaparak çocukluğumu yaşayamamak saçma geliyor. Tekrar kesmeye karar verdim ve herkes yiyor, annemler de diyor deli misin zayıfsın zaten kuru kemik ye diyorlar ama ne bileyim ben sanki zayıflayınca daha bi zinde ve kas yapmışcasına sevinesim geliyor. Bana ne önerirsiniz ?
Doğal yiyeceklere alışırsanız, abur cubur çekmez canınız. Siz kendinizi nasıl iyi hissediyorsanız öyle yapın, ben 88 kilo idim 2.5 haftada 82 ye düştüm şuan 80 Altıyım. Zayıfladıktan sonra aynaya bakıp sevinmek gibisi yok. Hayatınızı kendiniz için yaşayın, iyi günler dilerim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı