Kalp kası iltihabının riski nedir?

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün sabah saat 5'te uyandım. Kalbim 3-4 kez merdiven inip çıkmışım gibi ağrıyordu, bir buçuk saat geçmedi, hastaneye gittim, kan falan aldılar, hastaneye yattım. Bundan önce boğazım ağrıyordu, daha önce olanınız var mı? Burada doktorlar çok havalı davranıyorlar, tahminen ne zaman taburcu olurum ve ölüm riski var mıdır? (BioNTech aşısı olmadım.)

Geçmiş olsun öncelikle. Taburcu olacağınıza biz karar veremeyiz. Doktorlar karar verecektir. Acele etmeyin ve panik yapmayın. Rahat olun içinizi ferah tutun. Umarım bir sorun yoktur.

Şu acele etmeyin rahat olun sözünü her yerde duyuyorum belki kalbinde büyük bir sıkıntı var belki kanser siz acele etmeyin sakin olun diyorsunuz bunlar basit şeyler değil bunların ucunda ölüm var.

Kalbinde bir problem var ve sen forumda bununla ilgili olarak bilgi birikiminin ne olduğunu bilmediğin insanlara soru soruyorsun. Şimdi ben "benim dayımın da aynısı olmuştu, 2 bardak kekik limon içti, bol bol kelle paça yedi,akşama aslanlar gibi oldu" desem ne kıymeti var. Zaten hastanedesin, çözümü oradan başka bir yerde arama derim.

Sadece doktorların bileceği bir soruyu neden burada soruyorsun? Ben doktor olmama rağmen seni görmeden tetkiklerine bakmadan bilgi veremem. Ancak çoğunlukla miyokardit basit ağrı kesiciler ile hiç bir sekel bırakmadan geçer.

Gerisi dediğim gibi seni bakan doktorların bileceği iş.

Şu acele etmeyin rahat olun sözünü her yerde duyuyorum belki kalbinde büyük bir sıkıntı var belki kanser siz acele etmeyin sakin olun diyorsunuz bunlar basit şeyler değil bunların ucunda ölüm var.
Orada acele etmeyin derken tedaviyi araştırmaları için söyledim. Sen olayı yanlış anlamışsın. İçindeki paniği azaltsın diye motive etmeye çalıştım. 🙄

Merhaba arkadaşlar, dün sabah saat 5'te uyandım. Kalbim 3-4 kez merdiven inip çıkmışım gibi ağrıyordu, bir buçuk saat geçmedi, hastaneye gittim, kan falan aldılar, hastaneye yattım. Bundan önce boğazım ağrıyordu, daha önce olanınız var mı? Burada doktorlar çok havalı davranıyorlar, tahminen ne zaman taburcu olurum ve ölüm riski var mıdır? (BioNTech aşısı olmadım.)
Nasıl oldunuz hocam iyi misiniz ?

Merhaba arkadaşlar dün sabah saat 5’te uyandım kalbim 3 - 4 kez merdiven inip çıkmışım gibi ağrıyordu , bir buçuk saat geçmedi, hastaneye gittim kan falan aldılar hastaneye yattım, bundan önce boğazım ağrıyordu burada doktorlar çok havalı davranıyorlar tahminen ne zaman taburcu olurum ve ölüm riski var mıdır?
Nasıl oldunuz hocam iyi misiniz ?
Hocam teşekkür ederim sorduğunuz için , kendim turp gibiyim 500 metre koş deseler koşarım ama kalp hızım 90 105 arası değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı