Kamburluk nasıl düzeltilir?

Korse alabilirsiniz veya kendinizi kontrol etmeye çalışın. İlk zamanlar sırtınız ağrır ama sonradan yararını anlarsınız.
Peki hocam dışarıdan eğildiğim zaman omurgam görünüyor zayıflıkla alakası var mıdır? Yani çok belli oluyor. Çünkü etrafımdakiler ailem falan çok zayıfsın diyorlar ki öyleyim biraz da boy var. Korse olarak demir korse linki atabilir misiniz?
Sen monitore yakınlaşma, monitörü kendine doğru çek o sana gelsin. Koltuğuna yaslanarak oynamayj dene.
Şu an öyle yapmaya başladım ama tryhard oynayınca mecbur yakınlaşmak zorunda kalıyorum.

Peki hocam dışarıdan eğildiğim zaman omurgam görünüyor zayıflıkla alakası var mıdır? Yani çok belli oluyor. Çünkü etrafımdakiler ailem falan çok zayıfsın diyorlar ki öyleyim biraz da boy var. Korse olarak demir korse linki atabilir misiniz?

Şu an öyle yapmaya başladım ama tryhard oynayınca mecbur yakınlaşmak zorunda kalıyorum.
Demir korseler genellikle yaşlılara göre oluyor çok rahatsız eder sizi bence bir doktora danışın size bir tedavi önerisi sunacaktır.

Dik oturarak, bilgisayar başında monitöre eğilmeyerek. En etkili yöntem bu.

Vücudunu olabildiğince yüksek tutmaya çalış ve omurganı hissetmemeye çalış( kasların aktif olsun) Uzun vadede kesin sonuç alırsın. Ve gym.

Geri
Yukarı