Kamera siyah gösteriyor

altaybond40

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar iPhone X kameralar siyah gösteriyor sürekli ama bazen arada kendi kendine düzelip normale dönüyor kameralar. Telefoncu anakarttan dedi. Acaba ne yapınca anakart yanıt veriyor da bu kamera düzeliyor? Hani mesajla ayarlardan bir şeyi açarsın çalışır onu kapatınca geri eski haline döner ya, işte ben o start veren ayarı nasıl bulabilirim?

Yazılımsal bir sorun gibi. Hem ön hem arkada mı böyle oluyor?
Evet. Çok kez bilgisayardan yazılım attım ama olmadı. iOS 16.5 geldi güncelledim düzelmedi sonra bilgisayardan sıfırdan yükledim olmadı. 16.6 güncelledim düzelmedi onu da bilgisayardan sıfırdan kurdum yine olmadı

Yazılımsal bir sıkıntı bu hocam. Bug yani. Bende de ara sıra kamera uygulaması sapıtıyor. Tekrar girdiğimde düzeliyor uygulamaya genellikle.

Çözümü yok şu an galiba.

Kamera entegresinden kaynaklı sorun olabilir, detaylı incelenmesi gerek bazen yazılımsal takılmalar da olabiliyor ancak sürekli olmaz o kadar eski cihaz değiller. Önceden tamir gördü mü hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…