Kameranıza yetkisiz erişimi önlemek için yönetici hakları verin bildirimi

Herkese merhabalar, Lenovo K6 Note kullanıyorum daha önce hiç karşılaşmadım ama bugün sabahtan beri altta "kameranıza yetkisiz erişimi önlemek için yönetici hakları verin. Bu haklar size aygıtlarınızı uzaktan kilitleme ve silme izni de verir ve uygulama kaldırmayı önler." Diye bildirim çıkıyor, ne olduğu hakkında fikri olan var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Herkese merhabalar, Lenovo K6 Note kullanıyorum daha önce hiç karşılaşmadım ama bugün sabahtan beri altta "kameranıza yetkisiz erişimi önlemek için yönetici hakları verin. Bu haklar size aygıtlarınızı uzaktan kilitleme ve silme izni de verir ve uygulama kaldırmayı önler." Diye bildirim çıkıyor, ne olduğu hakkında fikri olan var mı? Teşekkür ederim şimdiden.
Hocam merhaba. Bende aynı telefonu kullanıyorum ve aynısı dün akşam benimde başıma geldi. Ben bir antivirüs programı indirdikten sonra çıkmaya başladı bu uyarı. Uygulamayı sildim şuan çıkmıyor. Sizde acaba bir program indirdiniz mi? Ben sosyal medyada yanlışlık ile tehlikeli bir bağlantıya tıkladım, sonrasında antivirüs programı indirip tarattım telefonu. Bu yazı çıkmaya başladı telefonu her açtığımda. Sizin durum tam olarak nedir?

Geri
Yukarı