Kamerası iyi telefon önerisi

SoyutPadisah

Kilopat
Daha fazla  
Kolay gelsin. Whatsapp , Facebook, Youtube, fotoğraf çekmek ve günlük arama için kullanabileceğim bir telefon önerisinde bulunur musunuz? Annem için almak istiyorum. Samsung düşük modellerinden sorunsuz bir telefon önerirseniz sevinirim. Zira bu aralar dokunmatik sorunları çok var diye şikayetler okuyorum. O bakımdan çok kararsız kaldım. Oyun kesinlikle oynanmayacak. Sadece yazdığım amaçta kullanılacak. Teşekkürler şimdiden. 5000 bin tl ye kadar çıkabilirm.

Son düzenleme:
Samsung'lar gereksiz pahalı, POCO X3 Pro al amiral gemisi F/P oyun oynansın oynanmasın işlemcisi RAM'i hafızası kamerası her şeyi ile çoğu telefonu geçiyor. Direkt yapıştır gelsin bro.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galaxy A52 önerebilirim.
Samsung'lar gereksiz pahalı, POCO X3 Pro al amiral gemisi F/P oyun oynansın oynanmasın işlemcisi RAM'i hafızası kamerası her şeyi ile çoğu telefonu geçiyor. Direkt yapıştır gelsin bro.
X3 NFC'nin kamerasının X3 Pro'dan daha iyi olmasına ne dersiniz peki? X3 Pro, kamera için tercih edilebilecek en son modellerden biri.

Butcenize gore en iyi kamera kalitesi, dokunmatik vs yazilim saglamligi icin icin Iphone derim. 2020 SE modeli hem guncel bir cihaz hem de uzun sure memnun sizi eder.

Galaxy A52 önerebilirim.

X3 NFC'nin kamerasının X3 Pro'dan daha iyi olmasına ne dersiniz peki? X3 Pro, kamera için tercih edilebilecek en son modellerden biri.
A serisinde dokunmatik ekran sorunları baya çoğalmış diye okuyorum, araştırdım. Kendim için alsam dediğim gibi önemsemem sorun çıksa da.

A serisinde dokunmatik ekran sorunları baya çoğalmış diye okuyorum, araştırdım. Kendim için alsam dediğim gibi önemsemem sorun çıksa da.
A52'de dokunmatik sorunları görmedim ancak güvenmiyorsanız Realme 8 Pro, Mi 11 Lite önerebilirim. iPhone SE 2020'nin bataryası bana fazla küçük geliyor, yeteceğini düşünüyorsanız onu da önerebilirim.

Geri
Yukarı