Kamerayı başka bir uygulama kullanıyor

Daha fazla  
Bilgisayarımı açarken kameranın ışığı uzun bir süre yandı. Şüphelenip kamerayı açtım ve tam hatırlamıyorum ama kamerayı başka bir uygulama kullanıyor diye bir yazı yazdı ve kamera uygulaması kapandı. Reset attığımda düzeldi ama virüs olabilir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer virüs kullandığan şüphe ediyorsanız size tavsiyem Kis 2015 gibi bir virüs sistemini demo lisans ile kullanmanız. Temiz bir tarama yapınce sonuçları bize bildirin. Mümkünse işletim sistemini ve donanım özelliklerinizi belirtiniz.

Eğer virüs kullandığan şüphe ediyorsanız size tavsiyem Kis 2015 gibi bir virüs sistemini demo lisans ile kullanmanız. Temiz bir tarama yapınce sonuçları bize bildirin. Mümkünse işletim sistemini ve donanım özelliklerinizi belirtiniz.
Söylediğinizi yaptım ve böyle bir sonuç aldım, ama bundan önce Windows Defender ile bir tarama yaptım trojan virüsü buldu ve temizledi bir daha tarama yaptığımda trojan`in kalktığını gördüm ama yinede şüphelerim var.
Sistem özelliklerim şu şekilde:
Windows 8.1 Single Language
intel i3-3110m 2.40 GHz
6GB RAM
AMD Radeon HD 8500m series
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı