Kan aldırdıktan sonra lenf sişmesi

Arigeo

Decapat
Sabah kan tahlili için kan aldirdım. Kan aldirdigim kolumun koltuk altında lenf bezi çok az şişmiş. Daha once de BioNTech asisi vurdurdugum zaman sismisti. O daha fazlaydı. Oradan bildigim icin hissettim simdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kan verdiniz diye şişmez. Enfeksiyon olsa bile hemen şişmez. Muhtemelen aklınıza takıldı diye şişik hissediyorsunuz.

Olabilir biliyor musunuz en son iğneyi o BioNTech aşısı vuruldugumda olmuştum ve bugün kan verdikten sonra ilk aklıma gelen iğneden bakteri kapıp lenflerim şiser mi olmustu. Bide halsizlikle mide bulantisi var o da cok buyuk ihtimal az once yedigim agir yemekten dolayi diye dusunuyorum

Sabah kan tahlili için kan aldirdım. Kan aldirdigim kolumun koltuk altında lenf bezi çok az şişmiş. Daha once de BioNTech asisi vurdurdugum zaman sismisti. O daha fazlaydı. Oradan bildigim icin hissettim simdi.
Yani konu ne ? Ne dememizi bekliyorsun ? Eğer böyle bir şikayet hissediyorsan derdini anlatman gereken yer forum değil doktor. "Kan verdiniz diye şişmez. Enfeksiyon olsa bile hemen şişmez." Şuraya kadar katılıyorum yine de doktora görünmen en faydalısı.

Geri
Yukarı