Kanalım tutar mı?

Kendi videolarınızı izleyebiliyor musunuz?

Sıkıldığımda izliyorum.

Video kapaklarına bakınca tutar dedim ancak videoları açınca hayır dedim. Bence oyun yerine edit yap.

Hocam her şey bilerek yapıldı zaten. Kalite, kapak, videnonu içeriği hepsini bilerek yaptım. Ama sizin dediğinize gelirsek editten pek anlamam. Bunun gibi kalitesiz video yapabiliyorum edit olarak.

Sıkıldığımda izliyorum.

Hocam her şey bilerek yapıldı zaten. Kalite, kapak, videnonu içeriği hepsini bilerek yaptım. Ama sizin dediğinize gelirsek editten pek anlamam. Bunun gibi kalitesiz video yapabiliyorum edit olarak.

Tutmaz hocam boyle. En azindan cizgi filmlere ne bileyim küçük jumpacare falan koyun video ismine MP4 koyun daha çok tutar.

Kanka sen ciddi misin? Bu mu shitpost hesabı?

Daha doğrusu mantıksız şeyler çekiyorum, video kopyalalıyorum. Bir böyle düşün bakalım tutar mı? Burada amaç kaliteli güzel video değil, mantıksız, kalitesiz videolar.

Tutmaz hocam boyle. En azindan cizgi filmlere ne bileyim küçük jumpacare falan koyun video ismine MP4 koyun daha çok tutar.

Zaten koyuyorum hocam. Dikkatli bakarsanız, MP5, MP4, MP6, MP7 falan koydum.

Daha doğrusu mantıksız şeyler çekiyorum, video kopyalalıyorum. Bir böyle düşün bakalım tutar mı? Burada amaç kaliteli güzel video değil, mantıksız, kalitesiz videolar.

Amaçta herkes hemfikir zaten. 144p shitpost videoları bile kahkaha attırıyorken sizinkinde mimik oynamıyor. Şimdi sen düşün acaba niye? Video açıklamalarını okurken bile kıpkırmızı oldum.
Tutmaz bu kanal. Bir de şu hesaba shitpost demesek?

Amaçta herkes hemfikir zaten. 144p shitpost videoları bile kahkaha attırıyorken sizinkinde mimik oynamıyor. Şimdi sen düşün acaba niye? Video açıklamalarını okurken bile kıpkırmızı oldum.
Tutmaz bu kanal. Bir de şu hesaba shitpost demesek?

Tekrar düşündüm ama haklısınız. Ben bile bir video dışında gülmüyorum hiçbir videoya.

Zaten koyuyorum hocam. Dikkatli bakarsanız, MP5, MP4, MP6, MP7 falan koydum.

Hayır örneğin Gumball'a edit yapıp araya kücük Jumpscare'lar koyun.

Geri
Yukarı