Kanalıma Öneri Sunabilir misiniz?

Sistemin güzelse yeni çıkan oyunları oynayabilirsin, bu şekilde sistemi oyunu açamayanlar sana yönelicektir.
Sistemim çok iyi değil.

Kanalın güzel ancak biraz boş duruyor bence kanal dediğin cıvıl cıvıl olmalı arkaya banner di ismi herhalde ondan tasarla kendi logon olsun bir imaj çiz videolarında çeşitli anketler yapabilirsin yorumlar önemlidir daima açık bulundur sesli videolar çek eğer bağımsız oyunların yapımını biliyorsan eğitici videolar çekebilirsin kolay gelsin

Bir capture kart alıp en azından PS3 + Xbox 360 oyunlarını 720p veya 1080p olarak yayınlayabilirsin.

Mikrofonum olsaydı sesli olan kısımları yapardım. Diğerlerini de en kısa zamanda yapıp ekleyeceğim. Güzel önerin için sağ olasın.

Anladığım için demiştim ki, Xbox 360 veya PS3 alıp (artık 300'e bile bulunuyor) video çeksen iyi olur.
O günlerde gelir belki.
@can0022 Oyun listesi yapıyorum, her hafta. Bazen güzel oyunlara denk geliyorum, onları seversem zaten anında çekip, atıyorum.

@Rosseckx Thumbnail'ler ve başlıklar nasıl olmalı sizce?

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…