Kandaki oksijen değeri %30 olursa ne olur?

Henss

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bugün kandaki oksijen değerimin %30 olduğunu öğrendim. Enerjik birisiyim. Kendimi hiçbir zaman çok fazla halsiz hissetmedim. Makinede yanlışlık olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Bugün kandaki oksijen değerimin %30 olduğunu öğrendim. Enerjik birisiyim. Kendimi hiçbir zaman çok fazla halsiz hissetmedim. Makinede yanlışlık olma ihtimali var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Hocam aşırı anormal bir şey bu makinede yanlışlık olması düşük bir durum siz bir doktora gitseniz iyi olur.

Kandaki oksijen seviyeniz 95 altına düşmemeli normalde. Makine hatalı, şimdiye ölürdünüz muhtemelen.
Bence de hatalı hocam.
Hocam aşırı anormal bir şey bu makinede yanlışlık olması düşük bir durum siz bir doktora gitseniz iyi olur.
Birkaç hafta önceki acilde yapılan testlerdi onlar. Ablam hemşirelik okuduğu için çalıştığı hastanedeki bir doktora sormuş ve kandaki oksijen değerinin %30.1 olduğunu söylemiş. Benim bildiğim zaten ölümün eşiğinde olan kişilerin oksijen değeri bu kadar düşük olur. Yanlışım varsa düzeltin. Zaten bugün sarılık testi için doktora gittik ve yeni bir kan tahlili verdik. Haftaya çarşamba tekrar gideceğiz zaten. Biraz karışık yazmış olabilirim. Kusura bakmayın şimdiden.

Bence de hatalı hocam.

Birkaç hafta önceki acilde yapılan testlerdi onlar. Ablam hemşirelik okuduğu için çalıştığı hastanedeki bir doktora sormuş ve kandaki oksijen değerinin %30.1 olduğunu söylemiş. Benim bildiğim zaten ölümün eşiğinde olan kişilerin oksijen değeri bu kadar düşük olur. Yanlışım varsa düzeltin. Zaten bugün sarılık testi için doktora gittik ve yeni bir kan tahlili verdik. Haftaya çarşamba tekrar gideceğiz zaten. Biraz karışık yazmış olabilirim. Kusura bakmayın şimdiden.

Hocam küsura bakmayın ben %60 görmüşüm.

Hocam küsura bakmayın ben %60 görmüşüm.
Tamam hocam sorun yok. Yanlış görmüş olabilirsiniz. Bir de bugünkü testlerde fazla bir şey yokmuş ancak sarılık olduğu kesinmiş. Yani büyük ihtimalle makine hatası. Bugün gittiğimiz doktor tekrardan düzgün bir test istedi ve kafaya takacak bir şeyin olmadığını söyledi.

Geri
Yukarı