Kanlı oyun tavsiyesi

Haftaya ücretsiz olacak Killing Floor 2;

Korku türünün sağlam oyunlarından;

Kaliteli bir dövüş oyunu olarak;

ki kan ve vahşeti en çok bu oyunda hissedeceksin.

Arkadaşlar zaten çoğu oyunu önermiş.

AC odyssey diyeyim ben de. Mortal Combat, Doom kadar falan vahşet odaklı değil ama bitiriş animasyonları falan belki tatmin edebilir. Ama sırf bitiriş animasyonları için de 280TL verilmez orası ayrı da.

Dying Light'ı 2 defa bitridim diğer iki oyunu deniycem öneri için sağ ol.
- Resident Evil serisi.
- Happy wheels.
- Painkiller serisi.
- Prototype 2.
- God of War serisi.
- Sniper Elite 3 & 4.
- F. E. A. R serisi.
- Outlast serisi.
- Saw the video Game.
- Dead rising serisi.

Bu oyunlardan bazıları her ne kadar istediğiniz şekilde dopdolu bir kanlı deneyim sunmasa da çoğunun genel olarak isteklerinizi tatmin etmeye yeteceğini düşünüyorum.

Resident Evil 2 remake bitirmiştim korka korka, happy wheels zaten zamanında oynadım, prototype serisini bitirdim, God of War oynamak isterdim ama PS yok maalesef, Sniper eliti de oynadım, fear yani korku pek sevdiğim bir kategori değil 😃,Outlast'dı da bitirdim, Dead Rising'i de bitirdim, saw the video Game ve painkiller serisine bakacağım önerilerin için çok sağ ol.
Bu devirde kansız oyun mu kaldı? Ne önersek kanlı olacak herhalde. Kanlı olmayan oyunları saysak, haricinde olan tüm oyunları oynasanız kanlı olur yani.

Doğru her oyun kanlı fakat benim aradığım kol bacak kesmeli ortadan ikiye bölmeli oyunlar.
Haftaya ücretsiz olacak Killing Floor 2;

Korku türünün sağlam oyunlarından;

Kaliteli bir dövüş oyunu olarak;

Ki kan ve vahşeti en çok bu oyunda hissedeceksin.

Killing Floor'u deneyeceğim, Outlast yok kalsın korkudan ölmek istemiyorum, Mortal Kombat'ı almayı düşünüyorum 😃

Son düzenleme:

Geri
Yukarı