Kaos içeren bilim kurgu kitabı önerisi

Reny.

Kilopat
Daha fazla  
Dune ve Değiştirilmiş Karbon serisini bitirdim. Kaos içeren bir bilim kurgu kitabı arıyorum.

Dune ve Değiştirilmiş Karbon serisini bitirdim. Kaos içeren bir bilim kurgu kitabı arıyorum.
Isaac Asimov'un Vakıf ve İmparatorluk serisini oku:

Geçen yıl saçma sapan bir dizi uyarlaması yaptılar, onu izlediysen kitapla hiç ilgisi olmadığını bil.

EK: Ebook olarak da alabilir/bulabilirsin, telefon ya da tabletten rahatça okunur.
(Ebook reader olarak ReadEra veya Lithium öneririm)

Son düzenleme:
Isaac Asimov'un Vakıf ve İmparatorluk serisini oku:

Geçen yıl saçma sapan bir dizi uyarlaması yaptılar, onu izlediysen kitapla hiç ilgisi olmadığını bil.

EK: Ebook olarak da alabilir/bulabilirsin, telefon ya da tabletten rahatça okunur.
(Ebook reader olarak ReadEra veya Lithium öneririm)

Teşekkürler, bakacağım.

Dostum dune serisinin ilk kitabi var bende bir türlü başlamadım önerir misin?

Kesinlikle. Seriyi bitirdim sayılır, son kitabındayım. Ön yargın varsa filmine bakabilirsin. Filmi ilk kitabın ilk yarısını anlatıyor. Değiştirilmiş, atlanmış detaylar var ama anlatılmak istenenler aynı.

Kesinlikle. Seriyi bitirdim sayılır, son kitabındayım. Ön yargın varsa filmine bakabilirsin. Filmi ilk kitabın ilk yarısını anlatıyor. Değiştirilmiş, atlanmış detaylar var ama anlatılmak istenenler aynı.
Filmini sırf kitabını okumadığım için izlemiyorum her zaman önce kitabını okurum. O zaman elimdeki kitap bitince başlarım sağol bilgi için.

Filmini sırf kitabını okumadığım için izlemiyorum her zaman önce kitabını okurum. O zaman elimdeki kitap bitince başlarım sağ ol bilgi için.

Türü seviyorsanız gözüm kapalı öneririm kitabı. Okuduğum en iyi bilim-kurgu kitaplarından biri belki de en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı