[Kapalı] Windows 11 Home/Pro x64 | NTLite ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğinize katılıyorum. Bazı kullancılar ısrarla Store ve Xbox istemiyorlar.
Microsoft sistemleri sunduğu gibi çalışmalara başlayacağım.

Kurdum, sorunsuz çalışıyor. Gayet güzel olmuş. Virüs vs. yok.

HDD sistemlerde bayağı rahatlayacağını düşünüyorum aslında çünkü arkada iş çeviren uygulamalar neredeyse yok
Edit: Ama yine de Xbox uygulamalarına göre de tasarlarsan ileride daha iyi olacağını düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Eline sağlık çok güzel olmuş. Güncellemeleri denetlediğimde şöyle bir güncelleme buldu. 2021-X64 tabanlı sistemler için Windows 11 09 toplu güncelleştirmesi (KB5005635). Bunu yüklemeli miyim? Bilgisayarı yavaşlatır mı?

Güncellemeler önemli, güvenlik konusunda iyileştirmeler ve hata gidermeleri oluyor. Bu ISO'da da kurulmasında bir sakınca yok.

Güncellemeler önemli, güvenlik konusunda iyileştirmeler ve hata gidermeleri oluyor. Bu ISO'da da kurulmasında bir sakınca yok.

Tamam, şu an yavaş da olsa indiriyor. Teşekkürler.

Hocam geçmeyi düşünüyorum da iki sorum var:
1) Eskiden sürücülerin Windows 10 sürümlerini Double Driver ile yedeklemiştim, bu ISO dosyası ile Windows 11'i kurduğumda o sürücüler çalışır mı?
2) Ve bu yöntem ile ISO dosyasını düzenleyip (sistemde TPM 2.0 yok ve işlemci desteklenen işlemciler listesinde değil.) Temiz kurulum yaptığımda sıkıntı çıkar mı?
@AJFA

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Windows 10 sürücüleri %99 Windows 11'de de çalışıyor. Tabii 11 sürümleri varsa onları direkt indirip harici bir diske, bir USB belleğe ya da telefon hafızasına kaydedin. Olmadı dediğiniz yazılımla da yedekleme yapabilirsiniz işinize yarıyorsa.
  2. Çalışan TPM Bypasslama yöntemleri bu ISO'larda da çalışır.
Kurmadan önce konudaki "Önemli!" başlığını da okumadıysanız okuyun, orada ISO hakkında bilinmesi gerekenleri listeledim.

5 Ekim'de çıkan sürüm için umarım çabuk ISO dosyası yayınlarsınız. Fakat Store ve Xbox'lı sürümde olursa iyi olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…