Kapanan Facebook Hesabı Nasıl Açtırılır?

Yasinzx

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Belirli kişiler benim Facebook profilimi şikayet botu denen bir programla kapattırmışlar ve benden kimlik onayı isteniyor. Bende internetten biraz baktım sahte kimlik falan açılabiliyormuş galiba, her neyse bir deneyeyim dedim ve onaylayamadık dedi. Üst üste değişik yöntemlerle denedim olmadı ve devlet tarafından verilen her hangi bir kartta olabiliyormuş. Bende İETT akbil kartımı attım onuda onaylamadılar sonunda kendi kimliğimi attım şimdi Facebook tarafından hiç bir mesaj gelmiyor onaylandı onaylanmadı gibi, diğerlerinde geliyordu birde gerçek doğum tarihimle Facebook'taki tarihim aynı değil arkadaşlar. Bir problem olur mu? Bütün hesaplarım falan sadece ben olarak profilimde kayıtlı yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kapanan hesap için tek çare TC kimliğini göndermektir. Eğer sen bunu yaptıysan ve halen yanıt almadıysan bir sorun var demektir Büyük ihtimalle senin onlarla dalga geçtiğini sanıp seninle iletişimlerini kesmişlerdir. Yeni bir hesap kur, gizlilik ayarlarını ayarla, sana zarar verecek kişileri engele, kimseye özel bilgilerini verme, kimseyle laf dalaşına da girme. Kendini gizlersen, kimse senin kim olduğunu anlamaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı