Kapanan İninal karta iade alma

ebunas

Hectopat
Hepsiburada'dan RAM istetmiştim ve iade ettim bugün. İademin onaylandıgı, 8 iş günü içinde paramın yatması gerektiği bir mesaj aldım Hepsiburada'dan. Ödemeyi İninal ile yaptım ve bugün İninal uygulamasına girince yeni İninal kartın geldigini gördüm ve yeni İninal'e geçtim.

İninal benim eski kartımı kapatmiş yani uygulamadan erişemiyorum, yeni kart da sanal bir kart daha fiziksel yapmadım, iademi geri alabilir miyim hala? 177 TL iade almam lazım İninal'e bildirirsem yardımcı olurlar mı?

Ben de aynı durumdayım. Trendyol ile görüştüm bana eski karta parayı yatırdıklarını söylediler. Ulaşılması imkansız müşteri hizmetlerini ilk aramamda bana 12 iş günü sonra aramam istendi. Sonra emin olmak için tekrar aradım. Bu sefer 12 iş günü içerisinde yeni karta geçeceği söylendi.

Hepsiburada'dan RAM istetmiştim ve iade ettim bugün. İademin onaylandıgı, 8 iş günü içinde paramın yatması gerektiği bir mesaj aldım Hepsiburada'dan. Ödemeyi İninal ile yaptım ve bugün İninal uygulamasına girince yeni İninal kartın geldigini gördüm ve yeni İninal'e geçtim.

İninal benim eski kartımı kapatmiş yani uygulamadan erişemiyorum, yeni kart da sanal bir kart daha fiziksel yapmadım, iademi geri alabilir miyim hala? 177 TL iade almam lazım İninal'e bildirirsem yardımcı olurlar mı?
Çözebildiniz mi? ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı