Kapatılan Sanal Karta Para İadesi

emres01

Hectopat
Merhaba. Geçen hafta Ziraat Bankasından oluşturduğum sanal kart üzerinden hepsiburada’dan alışveriş yaptım. Sanal kartı iptal etmiştim sonra. Bugün de siparişi iptal ettim. Ücreti geri ödeyebilirler mi? Çünkü alışveriş yaptığım sanal kartı kapattım.

Merhaba. Geçen hafta ziraat bankasından oluşturduğum sanal kart üzerinden Hepsiburada’dan alışveriş yaptım. Sanal kartı iptal etmiştim sonra. Bugün de siparişi iptal ettim. Ücreti geri ödeyebilirler mi? Çünkü alışveriş yaptığım sanal kartı kapattım.

Siparişi ödedikten sonramı yoksa öncemi kart iptal edildi anlayamadım. Siparişi verdikten sonra iptal edildiyse büyük ihtimal parayı çekip siparişi verdi.

Siparişi ödedikten sonramı yoksa öncemi kart iptal edildi anlayamadım. Siparişi verdikten sonra iptal edildiyse büyük ihtimal parayı çekip siparişi verdi.
Hocam sanal kart oluşturdum. Siparişi verdim. Siparişi verdikten 2 gün sonra kartı sildim. Sipariş iptalini de bugün istedim.

selam aynı sorunla karşı karşıyayım :) ziraatten sanal kart oluşturdum siparişi verdim sonrasında sanal kartı kapattım. 1 gün sonrasında siparişim iptal oldu ve iade olacağını söylediler. Sizin durumunuz nasıl sonuçlandı müşteri hizmetleri ile uğraşmadan kredi kartınıza iade yapıldı mı ?

Geri
Yukarı