Kara harp okuluna girmek için sayısalda AYT'de kaç net yapmamız lazım?

Hocam ben sayısalım ama matematik netim kötü 5-6 anca geliyor. 30 Türkçe ,12 sosyal , 12 fen neti ve 6 matematik neti ile girebilir miyim? 60 yapıyor. Tabloda 57 net ile giren olmuş. Matematik %33 etkiliyormuş puanı falan diyorlardı.(Dediğim netlerde geçen sene girebiliyor muydum?)
Bence matematik netlerini yükseltmeyi deneyebilirsin. Risk almaya değmez sen çalış yapabildiğinin en iyisini yap; olursa olur olmazsa ona göre bir çizgi çizersin.

Bence matematik netlerini yükseltmeyi deneyebilirsin. Risk almaya değmez sen çalış yapabildiğinin en iyisini yap; olursa olur olmazsa ona göre bir çizgi çizersin.

Vallahi çok strese girdim yapar mıyım yapamaz mıyım .Şu an 60 netim geliyor ama matematik yüzde 33 etkiliyor puanı gelir inşallah. Matematikten net arttıramam en son bu 5-6 net.

Vallahi çok strese girdim yapar mıyım yapamaz mıyım .Şu an 60 netim geliyor ama matematik yüzde 33 etkiliyor puanı gelir inşallah. Matematikten net arttıramam en son bu 5-6 net.
Kral artıramam diye bir şey yok kendine spesifik 5 tane soru belirle her tyt ve msü'de çıkmış o tip sorunun bütün çözümlerine bak, çözümü izle uygulamaya çalış. Uygulayamazsan bir daha izle yine dene. İddiaya girerim şu 20 günde 10-15 arası yaparsın bu yöntemle.

Kral artıramam diye bir şey yok kendine spesifik 5 tane soru belirle her TYT ve MSÜ'de çıkmış o tip sorunun bütün çözümlerine bak, çözümü izle uygulamaya çalış. Uygulayamazsan bir daha izle yine dene. İddiaya girerim şu 20 günde 10-15 arası yaparsın bu yöntemle.

Evet bu yöntemi bende düşünüyordum. Sağ ol cevapladığın için sorularımı.

Yeni konular

Geri
Yukarı