Karbon V1 kasanın önündeki üstteki LED yanmıyor

ET0RPH1NE

Decapat
Yer
420
Daha fazla  
Ayın 13'ünde Moleculpc'den Carbon V1 modelini aldım, kasa gayet düzgünce çalışıyordu. 3 gün öncesinde oyun oynarken kasanın ön panelinde üstteki LED bir kez git gel yaptı, 1 saat sonra LED gitti 2-3 saniye sürdükten sonra tekrar yandı. Dün ise oyun oynarken 3 veya 5 kere 10 dakika aralıklarla LED yine gitti ve 5 saniye sürdükten sonra yine geldi. Bugün ise LED gitti ve 1 saat aralıklarla tekrardan geldi, şu an ise üstteki LED gitti ve kumandadan rahat 5 dakika rastgele ışıkları değiştirdiğimde gelebiliyor. Kasayı açtım arkadaki Hub'dan fanın yerini değiştirdim olmadı, kabloyu biraz çekince LED düzeldi dedim. Kasayı kapattım tekrar 2 saniye sonra yine gitti ve şu an da yanmıyor. Oyun oynarken durmadan yanıp sönmesi canımı sıkıyor. Nasıl çözebilirim?

Kasa: Performax trinity RGB ATX 650W 80+ bronz kasa.

Dosya Ekleri

• 1611866839432.jpg
    1611866839432.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 44
Kasayı açtım arkadaki Hub'dan fanın yerini değiştirdim olmadı, kabloyu biraz çekince LED düzeldi dedim. Kasayı kapattım tekrar 2 saniye sonra yine gitti ve şu an da yanmıyor. Oyun oynarken durmadan yanıp sönmesi canımı sıkıyor. Nasıl çözebilirim?

Kablolarda bir sorun var mı bak. Temassızlık falan olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı