Kardeş üzerinden vergisiz telefon alınabilir mi?

emirhaNz1

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı vaatlerde vergisiz cep telefonu vardi ve tekrar gündeme geldi. Benim abimin adına şu an Samsung Galaxy S22 var ve abim şu an üniversite öğrencisi mütercim tercümanlık 3.sinifa geçti. Vergi indirimi gelince yararlanabilirim değil mi abim adına? Onun telefonu var ama önceden aldi şu an universite 3. sınıf.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun adına açılmış bir hatla kullanabiliyorsun telefonu. Kardeşinin adına kayıtlı bir hatla başvurulması lazım.

vergisiz tlfn.jpg

Şartlar burda yazıyor.

Arkadaşlar selam, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı vaatlerde vergisiz cep telefonu vardi ve tekrar gündeme geldi. Benim abimin adına şu an Samsung Galaxy S22 var ve abim şu an üniversite öğrencisi mütercim tercümanlık 3.sinifa geçti. Vergi indirimi gelince yararlanabilirim değil mi abim adına? Onun telefonu var ama önceden aldi şu an universite 3. sınıf.
Türkiye'de üretilmediği için bu yasa maalesef geçerli değil yabancı ülke telefonlar için.

Maalesef o iş yaş. Adam yine kandırdı milleti. Bugün gördüm bende. Sadece 2 bin liralık telefonlarda mı ne geçerliymiş. Beyaz kurt video yapmış hatta izlemeni öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı