Kargo dağıtım ne kadar sürer?

Şuan gerekliyse kargo firmasını arayın dağıtıma çıkmamasını isteyin siz kendiniz alın şubeden.

Şuan gerekliyse kargo firmasını arayın dağıtıma çıkmamasını isteyin siz kendiniz alın şubeden.
Biz yetişemeyince dağıtım aracının şoförünün numarasını isteyip buluşuyoduk öyle alıyorduk çünkü dağıtıma 10.00'da çıkıyor bizim eve 14.00 gibi geliyordu. Bazen de yolda görünce aracı el ile dur deyip aldığım oluyor. 😁

Kargo şirketini arayıp sorsan daha mantıklı bir hareket olabilirdi.
Kargo şirketini aramdım değil fakat açan olmadı o yüzden buraya konu açtım. İyi günler
Peki
Biz yetişemeyince dağıtım aracının şoförünün numarasını isteyip buluşuyoduk öyle alıyorduk çünkü dağıtıma 10.00'da çıkıyor bizim eve 14.00 gibi geliyordu. Bazen de yolda görünce aracı el ile dur deyip aldığım oluyor. 😁
Peki kargoyu ben sipariş verdim adresimi karşı marketin adresini yazdım abi ile anlaştık kabul etti bir sıkıntı çıkar isim soyisimden dolayı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı