Kargo kontrolü nasıl olmalı?

Angellll

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, İncehesap, Trendyol, Teknobiyotik ve birkaç site üzerinden ekran kartı, PSU, anakart ve işlemci soğutucu sipariş verdim, genellikle böyle ürünleri mağazadan aldığım için aklımda bir sorun oluştu.

Örneğin; ürün kapıma geldiği zaman ürünü nasıl kontrol edeceğim ve bunu yaparken herhangi bir sınırlama var mı? Yani kutunun içindeki ekran kartını görene kadar açabilir miyim? Yoksa sadece ambalajı yırtıp dış kutuyu mu inceleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer çok sağlama almak isterseniz dış kutuda hasar var mı bakın ona göre kargoyu kabul edin, sonra içini açarken video kaydına alın.

Nasıl beklemez? 5 tl ye ürün almıyorum ki kargo taşımadan kaynaklı sorun olursa çöpe atabileyim?

Kutunun dışını kontrol edersiniz. Kargocuya teşekkür eder gönderirsiniz. Sonra da içeri geçip kutuyu açarsınız ve ürünü test edersiniz. Bozuksa ilgili firma ile iletişime geçip iade sürecini başlatırsınız.

Nasıl beklemez? 5 tl ye ürün almıyorum ki kargo taşımadan kaynaklı sorun olursa çöpe atabileyim?
Dış kısımda sorun yoksa zaten kargo kaynaklı diyemezsiniz ki. Kutu içeriğinde hata varsa gönderici kaynaklıdır o zaman da iadenizi yaparsınız.

Dostum yanlış anladın ürün karışıklığı olmuş olabilir tam emin olmak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…