Kargo şirketi tavsiyesi

Bir çok kişi UPS demiş ama eğer UPS kargo şubesi olmayan bir şehirde yaşıyorsanız benim gibi UPS'i adrese cagirmaniz gerek, bu da 2 günü buluyor çoğu zaman ve sürekli adreste bulunmanız gerek çünkü ne zaman gelecekleri belli olmuyor.

Herkesin bahsettiği gibi bölgeden bölgeye hatta şubeden şubeye değişen bir durum. Kendi bölgemizde en çok memnun kaldığımız Yurt İçi Kargo'yu tercih ediyoruz.

MNG ve Sürat Kargo ise bizim burada en berbat çalışan kargolar. Kaç kere telefon bile açmadan kargoyu kapıya atıp gittiler, ertesi gün fark ettim. Çalınsa çalınır yani.

Herkesin bahsettiği gibi bölgeden bölgeye hatta şubeden şubeye değişen bir durum. Kendi bölgemizde en çok memnun kaldığımız Yurt İçi Kargo'yu tercih ediyoruz.

MNG ve Sürat Kargo ise bizim burada en berbat çalışan kargolar. Kaç kere telefon bile açmadan kargoyu kapıya atıp gittiler, ertesi gün fark ettim. Çalınsa çalınır yani.
Evet şube şube kalite değişiyor ancak genel teslimat süresi çok değişmiyor. Yurtiçi-Aras en hızlıları. UPS bazen aynı bazen 1 gün sonra getiriyor. MNG-Sürat 3 günde gelen kargoyu 5 günde getiriyor, 1 günde gitmesi gerekeni 3 günde. PTT hiç getirmiyor.

Geri
Yukarı