Kargo ulaşamazsa arar mı?

Genelde arıyorlar,komşunuza bırakılmasını isteyebilirsiniz.3,4 sene önce bir klavye almıştım ilk geldiğinde evde kimse yoktu ve tekrardan dağıtıma çıkmıştı,hala oluyor mu bilmiyorum(belki y.dışı'ndan geldiğinden dolayıdır).Sürat Kargo'nun çok mükemmel hizmeti var mesela,haber vermeden kapının önüne bırakıp gidebiliyorlar.
Yanlış hatırlamıyorsam HB'de komşuma bırakılsın veya randevu sistemi gibi bir seçenek vardı,tabi ne zaman geçerli oluyor bilmiyorum.Olup olmadığına da emin değilim.

Benim başıma gelmişti bir keresinde yakında şube varken uzaktakine bırakmışlardı, muhtemelen yakındaki dağıtım şubesi değildi. Sana yakın olan şube dağıtım şube ise büyük olasılıkla oraya bırakırlar.

Hocam ben simdi İstanbul bayrampasada oturuyorum gidip de beylikdüzüne bırakırmı.

Geçen gün arkadaşımda kaldığımda kargo gelmişti bizde o sırada balkondaydık kapıyı duymamıştık arayıp evde olup olmadığını sordular.

Hocam bazı kargo şirketlerinin internet sitesine takip numarasını girdiğinizde teslimat tarihi ve komşuma gelsin diye seçenekler oluyor (hepsinde olur mu bilmiyorum). İsterseniz bir de oradan bakabilirsiniz.

Param Güvende'de yazarmı dağıtım şubesi.
Bilemiyorum hocam, param güvende'yi hiç kullanmadım, sanırım sizin kargo daha yola çıkmamış hangi kargo olduğu da belli değil. Kargo firması belli olduğunda telefondan arayarak size en yakın şubeden mi dağıtıma çıkacak diye sorgulayabilirsiniz.

Bilemiyorum hocam, Param Güvende'yi hiç kullanmadım, sanırım sizin kargo daha yola çıkmamış hangi kargo olduğu da belli değil. Kargo firması belli olduğunda telefondan arayarak size en yakın şubeden mi dağıtıma çıkacak diye sorgulayabilirsiniz.

Yakın şubeye bırakıcaklarmış boşuna stres oldum😆

Geri
Yukarı