Kargonun hangi şubeye gideceği nasıl öğrenilir?

mahber

Hectopat
Daha fazla  
Dolap uygulamasından ürün aldım, adres bölümüne ise evimin yakınında olan şubeye teslim edin diye yazdım.
Ve satıcı Aras Kargo ile gönderdi ama kargo takip numarası ile arattığımda benim istediğim şubeye getirmediklerini gördüm, üstelik evimden 30 kilometre uzaklıkta.

1672694040034.png

1672693892668.png

Acaba X şubesine gelip sonradan kurye teslimat için benim istediğim şubeye getirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dolap uygulamasından ürün aldım, adres bölümüne ise evimin yakınında olan şubeye teslim edin diye yazdım.
Ve satıcı Aras Kargo ile gönderdi ama kargo takip numarası ile arattığımda benim istediğim şubeye getirmediklerini gördüm, üstelik evimden 30 kilometre uzaklıkta.

Eki Görüntüle 1621464

Eki Görüntüle 1621463

Acaba X şubesine gelip sonradan kurye teslimat için benim istediğim şubeye getirir mi?
Müşteri hizmetlerini arayıp değiştirebilirsiniz.

Mu.

Müşteri hizmetlerini arayıp değiştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetleride bakarsa tabii ki Aras Kargo'un ekibi bu yönden çok kötü.

Eki Görüntüle 1621464

Eki Görüntüle 1621463

Bende Yeşilpınar da oturuyorum hocam bu arada hangi şubede kargonuz.

Geri
Yukarı