Karında Şişlik

Olayın negatife gitmemesi için yorumu düzenlemiştim lakin siz uzatma niyetindesiniz belli ki, siz bilirsiniz. Doktor muayene etmediği hastaya tavsiye vermez, bu meslek etiğine aykırı lafınız tamamen kendi düşünceniz ve zırvadan ibaret. Arkadaşın bahsettiği bölge organ dışı, kas ve kemik sistemiyle alakalı. Kas ve kemik problemleri de ağrısız, sızısız kendini göstermez bu yüzden de eğer ağrınız varsa bir doktora başvurabilirsiniz diye belirttim.

Hocam herhangi bir ağrı hissetmiyorum yukarıda dedim koşuyorum bir süre sonra o bölgede sanki dalak girermiş ağrısı gibi bir şey oluyor

Olayın negatife gitmemesi için yorumu düzenlemiştim lakin siz uzatma niyetindesiniz belli ki, siz bilirsiniz. Doktor muayene etmediği hastaya tavsiye vermez, bu meslek etiğine aykırı lafınız tamamen kendi düşünceniz ve zırvadan ibaret. Arkadaşın bahsettiği bölge organ dışı, kas ve kemik sistemiyle alakalı. Kas ve kemik problemleri de ağrısız, sızısız kendini göstermez bu yüzden de "eğer ağrınız varsa bir doktora başvurabilirsiniz diye belirttim."

Ben cevap yazdıktan sonra yorumu düzeltip yumuşatmak da enteresanmış tabi. Olayı uzatmak gibi bir niyetim de yok. Ancak zırva dediğiniz şey de doktorluğun en temel unsurlarından biridir. Beraber çalıştığınız doktor arkadaşlara bir danışın isterseniz. İşin teknik kısmına hiç girmeyeceğim. Organ dışı, kas ve kemik sistemi vs. onun yeri burası değil bir doktorun muayene odası.

Dediğim gibi uzatmak gibi bir niyetim de yok. Size iyi günler dilerim.

Hocam herhangi bir ağrı hissetmiyorum yukarıda dedim koşuyorum bir süre sonra o bölgede sanki dalak girermiş ağrısı gibi bir şey oluyor

Antrenman seviyeniz, kondisyonunuz bir çok sebebi olabilir.
Aklınızda bir fikir olması açısından şuna bir göz atın;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Faydası olmazsa yakınınızdaki bir Araştırma Hastanesi Spor Hekimliği Polikliniğine başvurabilirsiniz.
Ben cevap yazdıktan sonra yorumu düzeltip yumuşatmak da enteresanmış tabi. Olayı uzatmak gibi bir niyetim de yok. Ancak zırva dediğiniz şey de doktorluğun en temel unsurlarından biridir. Beraber çalıştığınız doktor arkadaşlara bir danışın isterseniz. İşin teknik kısmına hiç girmeyeceğim. Organ dışı, kas ve kemik sistemi vs. onun yeri burası değil bir doktorun muayene odası.

Dediğim gibi uzatmak gibi bir niyetim de yok. Size iyi günler dilerim.

Öncesinde keşke attığım mesajın düzenlenme saati ile attığınız mesajın saatine baksaydınız. :esne:

Neyse iyi günler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı