Kariyer karmaşası

MrOzOz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe finansman
Merhabalar öncelikle kendimi tanıtayım. 23 yaşındayım Lise mezunuyum. Mahallenin efendi düzgün çocuğu diye tanınan bir kişiyim. Liseden 1. olarak mezun oldum Anadolu Ticaret Meslek Lisesi bilgisayarlı muhasebe ve finansman mezunuyum. Yurt dışı Avrupa birliği Muhasebe etkileşimi için orada 1 aylık eğitim 1 aylıkta staj programına katıldım. Üniversiteyi kazandım maddi durumlardan dolayı bıraktım. Kendi dalımda iş bulamadım bulduğum işlerde bana düşük ücretler teklif ettikleri için bende hamallık ve bunun gibi işlere yöneldim. Askerliğimi yapmadım nasip olursa Ocak'ta askerim. KPSS ve bunun gibi sınavlara girmedim hiç. Artık düzenli bir iş sahibi olmam gerektiğini düşünüyorum. Elimden her iş gelir. F klavye belgem var. Yurt dışında yaptığım staj ve eğitimin belgesi var. Elimden her iş gelir. Yaşımın geçtiğini biliyorum üniversite mezunu olmadığımı da ama bir de sizden tavsiye almak istedim.Ne yapabilirim ki "Normal" insan standartlarına geçebilirim? Şimdiden değerli düşüncelerinize ve yorumlarınıza teşekkür ederim. İyi sosyaller dilerim.

Hocam yabancı diliniz nasıl? Düşük ücret olması rağmen yükselme ihtimali bulunan işlere girebilirsin bence. Kendi alanında olmasa da olur.

Hocam yabancı diliniz nasıl? Düşük ücret olması rağmen yükselme ihtimali bulunan işlere girebilirsin bence. Kendi alanında olmasa da olur.
İngilizce biliyorum orta düzeyde. Düşük ücretle bir yere girmem mümkün değil. Ödemem gereken faturalar ve okuyan bir kardeşim var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı