Karneler Nasıl ?

Ne Aldınız ?

• Oy verenlerin toplamı
    44
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O değil 2 gün sonra gene okul açılıyor. Biri beni öldürsün yahu.

Valla konu açılalı bayağı olmuş ama ben yinede karneyi söyleyeyim.

Teşekkür aldık, fakat karne hep 4-5. 4 ten aşağı yok. Nasıl takdir alamadım şaşırdım. albaywolf'ü görünce içim bi acayip oldu. Adam vasat bi lise hayatı, vasat bir üniversite diyince sanki geleceğimi gördüm. Şöyle diyeyim özel okula gidiyorum. İlkokulu, ortaokulu devlet okulunda okudum. Lise 3'teyim fakat 3 senedir 1 gram okula alışamadım. Hiç kimseyle arkadaşlık kuramadım. Çünkü hepsi kendini beğenmiş çocuklar. Çocukluktan çıkamamış hayatı laylaylom zanneden insanlar. Bununla beraber bu 4-5 leri sadece sınava 1 hafta kala çalışmakla aldım. Şimdi sorsan bir kelime bile söyleyemem. Okulda tek sevdiğim şey hocalar. Biraz kalasta olsalar geneliyat olarak iyi insanlar. Özelliklede matematik ve edebiyat en sevdiğim hocalardan. Fakat sayısal alanda olmama rağmen Matematik ve Geometriyle yıldızım hiç barışmadı. Fizik, kimya, biyoloji zor gelmiyor, fakat bun dersler zor geliyor. Edebiyat, dil anlatım, tarih zaten hava civa, oku oku ezberle. Fakat şunu söyleyeyim açıkçası Üniversite sınavından korkuyorum. Çünkü aklımda matematikten ve geometriden hiç bir şey yok gibi. Daha doğrusu bunlar tekrar dersleri olduğu için ben tekrar yapmıyorum. Deneme sınavına giriyorum sayısalcı olmama rağmen, mat-geo bırakıp diğerlerini çözüyorum. Şimdi diyeceksiniz eşit ağırlığa gitsene. Orada da sevdiğim meslekler yok. Ben mühendis olmak istiyorum. O alana en çok puanı mat-geo veriyor. Valla ne yapacam bilmiyorum. Konular git gide birikiyor. Üniversite sınavına neyle girecem bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı