Karşılıklı adam yaralamada ne gibi sonuç çıkar?

Bence sahaya git elbet görürsün o kavga olayındaki sahadaki adamları konuş görmüşler mi olayı vs diye.
Hocam muhtemelen karşı tarafla konuşacam eğer kendileri şikayetlerini çekerlerse bende çekeceğim kendileri 3-4 ayrı suçtan sorumlular kendileri daha zararlı çıkar bu işten.

@Goldenstate_99 basit kasten yaralama uzlaşmaya tabi suç olarak hatırlıyorum. Şikayetten vazgeçilmezse herhangi bir taraf hakkında kovuşturmaya geçilmeden önce dosya uzlaştırma savcısına gönderilecek.

En doğrusunu yapmışsınız hocam size ikinizede bir şey olmaz diye düşünüyorum.

Vallahi hocam iş davaya binerse ve kesin sonuç açıklanırsa her iki tarafta para cezası alır gibime geliyor her şeyi geçtim sicilim kirlenecek bu çok korkutuyor ve moralimi bozuyor açıkçası ben hayatımda ilk defa haklı olup haksız duruma düşüyorum çok garip.

Siciline birsey olmaz bence.

Bana kalırsa haklı çıkarsınız. Kendi kavga başlatıp kendi dayak yemiş üzerine gelip sizi dövmeye kalkmışlar. Hastaneye götüren polis şahit olabilir ev darpı ve haneye tecavüz konusunda. Bana kalırsa haklı çıkarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…