Kart nasıl hızlı kasılır?

Faraenn

Hectopat
Yer
İstanbul
Elimde genelde kart kasılan 2 oyun var.

Zup s
Pretty angel

Bu oyunlardaki kartları nasıl hızlı kasabilirim. Idle Master ile kasım yapıyorum. Zup S'te bir tane kart çıkardım. 1.05 TL değerinde. Ve ETS 2'de 40 kuruş değerinden bir kart çıkardım. Aynı zamanda hello neighbor oyununda da kasım yapıyorum. CS:GO'da ise toplam 9 TL değerinde envanterim var. Mayıs ayına kadar paramı katlayıp, oyun almak istiyorum. Zaten para yatıracağım fakat oradan da biraz para gelsin istiyorum. Başka önereceğiniz taktikler var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüzlerce oyununuz olsun ki kart kasarak para kazanın hatta oyunlarınız çok olsa bile artık çoğu oyunun kartlarını kimse almıyor. O yüzden boşuna zaman kaybetmeyin.

Bir uygulama vardı adını unuttum . Technopatta bir konuda görmüştüm . Uygulamada hesabını açıyorsun otomatik kart düşürüyor. Bulursan işine yarayabilir.

(Konu ile hatırladığım şeyler , birisi "Witcher 3'de açsam ban yeme gibi bir şey olur mu?"ydi)

Kart kasma programları var, kullanmadığımdan çok bilmiyorum. Araştırırsanız bulabilirsiniz.
Bir uygulama vardı adını unuttum . Technopatta bir konuda görmüştüm . Uygulamada hesabını açıyorsun otomatik kart düşürüyor. Bulursan işine yarayabilir.

(Konu ile hatırladığım şeyler , birisi "Witcher 3'de açsam ban yeme gibi bir şey olur mu?"ydi)
Idle Master ile kasım yapıyorum.

Geri
Yukarı