Kartvizitleri Tarayıp Outlook’a Gönderme

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Kartvizitleri Tarayıp Outlook’a Gönderme
cards_1.png
Bugün size kartvizitlerimi nasıl sıraladığımdan bahsetmek istiyorum. Önceden, kartvizitleri normal şekilde toplar ve kısa sürede bir sürü kartvizitliği ve masamın üst çekmecesini doldururdum. CRM veya Outlook’a kişi bilgilerini girecek zamanı bulamazdım. Bu, FineReader 11 sayesinde değişti: Tüm yeni kartvizitleri okuyorum ve küçük değişikliklerden sonra kişi bilgilerini orijinal görüntülerle beraber Outlook’a kaydediyorum. Tüm bu işleri birkaç defada halledebiliyorum. Hemen her zaman, bu kişilerle LinkedIn’de bağlantı kuruyorum – adlarını ve soyadlarını panodan kopyaladığım için bu bile artık daha kolay.
Bir kartviziti otomatik olarak algılamak için
1.png
Business Card Reader’ı başlatın ve kartvizitlerinizi tarayın. Basit bir A4 tarayıcıda bir defada 10’a kadar kartvizit tarayabilirsiniz. Özel bir kartvizit tarayıcı gerekmez.
2.png
Ardından Business Card Reader, taranan ortak görüntüyü ayrı görüntülere bölerek taranan kartvizitleri otomatik olarak okur.
Avantajları

• Çok hızlı
  • Büyük boyutlu işlerde dahi kullanımı kolay: sıralama, seçim, gerekeni bulma
  • Kartvizit görüntüleri de Outlook’a kaydedilir

3.png
Dışa Aktar’a basarak, algılanan kartvizitleri (tümünü veya seçtiğiniz bir tanesini) Outlook’a gönderin. Gerekirse veriler önce görüntüyle karşılaştırarak doğrulanabilir.
İpucu
tip_bulb.png
Kişilerinizi farklı Outlook klasörlerinde ayırıyorsanız, yeni içe aktarılmış kartvizitler için varsayılan Kişiler klasörünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Ardından nereye isterseniz taşıyabilirsiniz.
Video
Nasıl çalıştığı YouTube kanalında görülebilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı