GTX 970 sisteme kasa tavsiyesi

burakmetehan

Kilopat
Arkadaşlar herkese öncelikle iyi günler, iyi geceler.

Haziran gibi sistem toplayacağım.
Sistemim bu:
Pc.jpg

Bu sisteme hem ucuz hemde en iyi performansı almak için hangi kasayı almam gerekir?
Düşündüğüm Kasa: www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W KIRMIZI FANLI MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar

Önereceğiniz daha güzel bir kasa varsa önerilerinizi bekliyorum.

Haziran ayına daha 3 ay var ve o zamana kadar Broadwell işlemciler, 3xx serisi ekran kartları, anakartlar ve bir sürü bileşen çıkacak. O zamana yeni bir konu açarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki kasanın da dahili güç kaynağı var aralarında ki farka gelirsek senin linkini attığın kasanın ekstra fan yuvaları yok fakat bu kasanın www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR GRAPHITE SERİSİ™ 230T 80PLUS 650W MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar ekstradan 4 adet fan yuvası var bu özellik hariç geriye kalan bütün özellikleri aynı senin yerinde olsam ekstra fan yuvası olan kasayı tercih ederdim

İki kasanın da dahili güç kaynağı var aralarında ki farka gelirsek senin linkini attığın kasanın ekstra fan yuvaları yok fakat bu kasanın www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR GRAPHITE SERİSİ™ 230T 80PLUS 650W MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar ekstradan 4 adet fan yuvası var bu özellik hariç geriye kalan bütün özellikleri aynı senin yerinde olsam ekstra fan yuvası olan kasayı tercih ederdim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı