Kasa çalışıyor ama ekranda no Signal yazıyor

Ayalmehmo

Zeptopat
Daha fazla  
Size açıklayayım, kısaca film izlemek için başka bir HDMI ile TV'ye kasayı bağladım ve ekran açıldı. TV'de ama biraz ekrana sığmıyordu. Ben de düzeltmek için görüntü ayarlarına girdim ve 3B ayarı vardı. Okumadan ona bastım ve ekran böyle bozuk gibi oldu değişik renkler çıktı. Sonra TV 3D ayarını açtı sonra ben de düzeltemedim ve monitöre tekrar ve ekran açıldı ama 3B ayarı yoktu. Ben de sonra yine TV'ye bağladım kasayı sonra ekran gelmedi. Siyahtı no Signal diyordu sonra tekrar monitöre taktım. Yine no Signal dedi. Ekran kartını çıkarttım RAM'leri çıkarttım BIOS pilini söktüm her şeyi yaptım ama olmadı. İnternette format atın diye bir seçenek var ekranı görmeden nasıl format atacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM'i Kontrol et yine görüntü yokds ekran kartını çıkart başlat bilgisiyarı olmadıysa VGA kablosu bozuk değiştir yine olmadı monitörün anakartında sorun var demek
Tüm çözümleri yazdım bilgisayar dükkanım olarak

Güç kaynağı da olabilir. Gücün yetersiz kalması durumu olabilir. Cihaz kapalı iken hard diskinize gelen güç kablosunu çekip tekrar deneyebilir misiniz?
Denedim olmadı
Eğer VGA kablosunu degiştirip denediyseniz gene olmadı ise sorun monitorde olabilir.
Başka yerde taktım monitörde sıkıntı yok
Nasıl formatlayabiliriz kapalıyken
Nasıl formatlayabilirim kapalıyken?

Denedim olmadı.

Başka yerde taktım monitörde sıkıntı yok.
Nasıl formatlayabiliriz kapalıyken.
Nasıl formatlayabilirim kapalıyken?

Formatlamak için BIOS ekrana girmek lazım bir de USB Windows yüklü ekran gelmiyorsa Windows'tan alakalı olmaz RAM'lar sağlam monitörün HDMI şeçeneği varmı varsa HDMI'u kablosuyla bağla yoksa VGA gelmiyorsa artık yakındaki teknik servide monitörün ile git.

Yeni konular

Geri
Yukarı