Kasa çalışıyor ama klavye mouse çalışmıyor görüntü gelmiyor

BHasan

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim gibi kasa çalısıyor klavye mouse ve monitöre elektrik gelmiyor. Kasayı ters koyunca yani ayak kısımları havaya bakacak şekilde koyduğumda çalışıyor ama çoğunlukla ekran random bir renk olup monitöre kalvyeye ve mouse a tekrar elektrik gelmiyor ama kasa halen çalışıyor. Bayadır böyle yardımcı olursanız sevinirim :)
Gigabyte B450M S2H DDR4 3200MHZ anakart
READEON RX570 GDDR5 8GB ekran karti
RYZEN 5 2600 islemci
XPG GAMMİX D30 3000MHZ CL16 DDR4
POWERBOOST 500W GÜÇ KUTUSU

Son düzenleme:
Aynısı başıma geldi tam 15 gün süründüm dostum. Bana da ya işlemci ya da anakart arızalı dediler. Servise yoladım, geldi tekrar taktırdım anakartı ve işlemciyi. Eğer ki monitörün VGA bilgisayarın HDMI ise ve herhangi bir bir dönüştürücü, çevirici kullanıyorsan o dönüştürücü ve anakart uymuyor. Ben başka bir dönüştürücü takarak sorunumu çözdüm kolay gelsin.

Driver'lar yüklü mü ? Anakart usb portunu mu yoksa kasanın usb portunu mu kullanıyorsunuz ?
yüklü, ikisini de kullanıyorum
Aynısı başıma geldi tam 15 gün süründüm dostum. Bana da ya işlemci ya da anakart arızalı dediler. Servise yoladım, geldi tekrar taktırdım anakartı ve işlemciyi. Eğer ki monitörün VGA bilgisayarın HDMI ise ve herhangi bir bir dönüştürücü, çevirici kullanıyorsan o dönüştürücü ve anakart uymuyor. Ben başka bir dönüştürücü takarak sorunumu çözdüm kolay gelsin.

Dönüştürücü yok direkt bağlanıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı