Kasa camı takılıyken kasadan ses geliyor

kuzeysdadsa

Hectopat
Bugün açtım PC'yi bir ses geliyor yalnız söyle bir şey var kasamın camının iki vidasını sökünce ses duruyor. Ama camı takınca ses yine başlıyor, sesin linki var. Bu ne olabilir? Çok saçma sapan bir ses ve beni resmen kanser etti. Yardımcı olacak var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Demir sürtünme sesi gibi geldi bana.
İsterseniz kamerayı kasanın içine koyun kamera + led açıp bir şeye sürtüyor gibi geldi bana.
Not : Kamer ve led birlikte açılmaz ise başka bir cihazdan led ya da ışık kaynagı kullana bilirsiniz.

Demir sürtünme sesi gibi geldi bana.
İsterseniz kamerayı kasanın içine koyun kamera + led açıp bir şeye sürtüyor gibi geldi bana.
Not : Kamer ve led birlikte açılmaz ise başka bir cihazdan led ya da ışık kaynagı kullana bilirsiniz.
bilgisiyarı böyle yan yatırınca ses gidiyor dikililnce başlıyor anlamadım gitti kablo v.s şeyi de sürtmüyor

Aynı sorun bende de var, ses uğultu şeklinde. Camı çıkardığımda uğultu kesiliyor, taktığım an artıyor. Fanları falan durdurup deniyorum değişen yok, birbirine sürten bir şey de yok. Anlam veremedim. Siz çözebildiniz mi?
bilgisiyarı böyle yan yatırınca ses gidiyor dikililnce başlıyor anlamadım gitti kablo v.s şeyi de sürtmüyor

Geri
Yukarı