Kasa fanının orta kısmı çatladı

Cuteaa

Decapat
Kasa fanının orta kısmı çatladı, hafif takır tukur sesler çıkıyor ama dönmesinde sıkıntı yok. Bir problem yapar mı acaba?

Dosya Ekleri

• 9cb2f4f3-ebb7-4207-beca-7d2b02ddc1dc.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 60
Kasa fanının orta kısmı çatladı, hafif takır tukur sesler çıkıyor ama dönmesinde sıkıntı yok. Bir problem yapar mı acaba?
O kısım oradan çıkarsa problem olur. Çıkar mı çıkmaz mı bilemeyiz.

Sadece orası çatlamış, yani yan tarafta falan çatlak yok sadece üst kısımda.
İşte o kısım galiba pervanelerin birkaçına da bağlı. Çıkarsa fan düzgün dönemez ve dengesini kaybeder.

Eğer o kırık parçayı çekince hareket edebiliyorsa çıkarmak mantıklı olur. Ha çekince sabit mi duruyor yerinde? O zaman kısa vadeli olarak takılı druması daha mantıklı.

Eğer o kırık parçayı çekince hareket edebiliyorsa çıkarmak mantıklı olur. Ha çekince sabit mi duruyor yerinde? O zaman kısa vadeli olarak takılı druması daha mantıklı.
Yok yarısı kırılmış çıkarınca farkettim elimi değdirdiğim anda çok sallanıyordu.

Yok yarısı kırılmış çıkarınca farkettim elimi değdirdiğim anda çok sallanıyordu.
Ha o zaman iyi yapmışsınız. Pervane yerinden çıkıp fırlarsa falan bir yere zarar verebilirmiş.

Ha o zaman iyi yapmışsınız. Pervane yerinden çıkıp fırlarsa falan bir yere zarar verebilirmiş.
2 fan var şuan biri en üstte biri en altta ortası boş bide zaten kasanın önü açık kullanıyorum şuanlık idare edeceğim garantiden gelene kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…