Kasa fanlarını çalıştırınca masa titriyor

mertt1534

Femtopat
Daha fazla  
Gamepower Myhtrill marka kasam var, 4 tane de (3 önde 1 arkada) Gamepower Air Turbine kasa fanları var. Bunları en düşük devirde çalıştırınca titreşim sesi geliyor aralıklı aralıklı ama fanları kapatınca gelmiyor. Yerlerini değiştirdim, vidalarını sıktım falan düzelmedi. Ne yapmam lazım? Kasayı elimle havaya kaldırınca ses kesiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun kasa ayaklarında olabilir eğer ayaklarda yalıtım malzemesi yok ise. Sünger veya kauçuk tarzı bir şey koyup deneyin, eğer olursa ayakların boyutuna uygun kesip japon vb. malzeme ile yapıştırın.

Gamepower Myhtrill marka kasam var, 4 tane de (3 önde 1 arkada) Gamepower Air Turbine kasa fanları var. Bunları en düşük devirde çalıştırınca titreşim sesi geliyor aralıklı aralıklı ama fanları kapatınca gelmiyor. Yerlerini değiştirdim, vidalarını sıktım falan düzelmedi. Ne yapmam lazım? Kasayı elimle havaya kaldırınca ses kesiliyor.
Hocam biraz fanboy gibi gözükücem ama Gamepower ne biliyim keşke o yönden kullanmasaydınız tercihinizi açıkcası 1 kere kulaklığını aldım sıkıntılı geldi faresini kullandım oda hemen bozuldu. Bu arada kasanın altına sünger koyarsanız çözülür gibi bence.

Gamepower myhtrill marka kasam var, 4 tane de (3 önde 1 arkada) Gamepower Air turbine kasa fanları var. Bunları en düşük devirde çalıştırınca titreşim sesi geliyor aralıklı aralıklı ama fanları kapatınca gelmiyor. Yerlerini değiştirdim, vidalarını sıktım falan düzelmedi. Ne yapmam lazım? Kasayı elimle havaya kaldırınca ses kesiliyor.

Eğer PC fazla ısınmıyorsa fan hızını düşür.

Yeni konular

Geri
Yukarı