Kasa için modifikasyon parçası önerisi

MephistoGG

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,

Bu forumda yardım eden güzel arkadaşlar sayesinde kendime uygun şekilde bilgisayarımı toplayabildim.

Ancak bir de gördükçe imrendiğim kasa modifikasyonları var. Görüntü olarak cidden beni büyülüyorlar. Sizden ricam kasama uygun modifikasyon parçaları önermeniz. Elimde kullanabiliceğim 2 farklı kasa modeli var: 500W CMT 120A ve Corsair Spec 04 600W (kırmızı).

Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim. İyi bayramlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa modifikasyonu derken tam olarak ne tür şeyler istiyorsunuz. LED, RGB fan gibi mi? Yoksa custom sıvı soğutma mı? Custom sıvı soğutma için daha büyük kasalara geçmeniz daha iyi olacaktır. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi öneriler alırsınız. Custom sıvı soğutma düşünüyorsanız @er36po bu konuda baya deneyimli. Konularını incelemeni tavsiye ederim.

Kasa modifikasyonu derken tam olarak ne tür şeyler istiyorsunuz. LED, RGB fan gibi mi? Yoksa custom sıvı soğutma mı? Custom sıvı soğutma için daha büyük kasalara geçmeniz daha iyi olacaktır. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi öneriler alırsınız. Custom sıvı soğutma düşünüyorsanız @er36po bu konuda baya deneyimli. Konularını incelemeni tavsiye ederim.

Modifikasyon olarak kasaya ilgi cekici bir görüntü vericek herşey uygun olur bana.

1300TL bütçem var ama yetersiz derseniz 1700TL kadar çıkarabilirim zorlayarak.

Sıvı soğutma düşünüyorum.

Extra olarak kasa için bütçem psu dahil 700TL, Bu konuda öneriniz olursa dikkate alırım.

Modifikasyon olarak kasaya ilgi cekici bir görüntü vericek herşey uygun olur bana.

1300TL bütçem var ama yetersiz derseniz 1700TL kadar çıkarabilirim zorlayarak.

Sıvı soğutma düşünüyorum.

Extra olarak kasa için bütçem PSU dahil 700TL, Bu konuda öneriniz olursa dikkate alırım.
Bütçeniz için kapalı sıvı soğutma, RGB Fan gibi parçalar alınırsa daha iyi. Custom sıvı soğutma gibi sistemler çok daha pahalı tutacaktır. Sitemdeki diğer bileşenleri yazarsanız RGB destekleri varsa ona uygun parçalar seçilebilir. Siyah-Beyaz gibi bir tema yapılabilir. Örnek birkaç görsel atabilir misiniz?

Bütçeniz için kapalı sıvı soğutma, RGB Fan gibi parçalar alınırsa daha iyi. Custom sıvı soğutma gibi sistemler çok daha pahalı tutacaktır. Sitemdeki diğer bileşenleri yazarsanız RGB destekleri varsa ona uygun parçalar seçilebilir. Siyah-Beyaz gibi bir tema yapılabilir. Örnek birkaç görsel atabilir misiniz?

Bileşenden kastınız donanım ise direkt modelleri yazıcağım çalışıyorum şuan.

i3 8100 işlemci.
Gtx 1050 ti cerberus e.kart.
Asus h310m-k prime anakart.
Ballistix BLT8G4D26BFT4K 8GB DDR4 2666Mhz Ram.

Şeklinde.
Bu bütçe yeterli gelir mi bilmiyorum (özel sıvı soğutma için). Yeterse veya yetmezse görüntü olarak neon led döşenebilir. Ben uzay sistem bir kasa alıp neon döşemek istiyorum ileri zamanlarda.
Neom led güzel olabilir. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Sleeve kablolar, RGB fanlı sıvı soğutma. Bunlar yetmezse güzel bi led şerit döşersin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı