Kasa için RGB Led Şerit Önerisi

rienthra

Hectopat
Merhaba, bilgisayar kasama LED şerit takmak istiyorum ancak LED'ler hakkında hiçbir bilgim yok. Ufak bir araştırma yaptım fakat çok yüksek fiyatlı ürünlerle karşılaştım bu yüzden sizlerden öneri almak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Açıkça söylemek gerekirse bu zamana kadar hiç ilgilenmediğim ve fiyatları hakkında hiç bir bilgim olmadığı bir aksesuardı LED şeritler fakat bir iki fotoğraf görünce dibim düştü :D Fiyat konusunda bu şeritlerin ortalama fiyatlarını bilmediğim için de tam bir bütçe aralığı vermem doğru olmayabilir ancak hem fiyat hemde kalite konusunda uygun bir seçenek varsa da önerilerinizi dinlerim.
Akasa'nın manyetik şerit LED'lerine bakabilirsiniz.

Akasa'nın LED'leriyle alakalı forumda da çok olumlu yorumlar yapılmış ancak hiç stokta olan bir yer bulamadım :/
Akasa'nın manyetik şerit LED'lerine bakabilirsiniz.

Akasa'nın LED'leriyle alakalı forumda da çok olumlu yorumlar yapılmış ancak hiç stokta olan bir yer bulamadım :/

Merhaba, bilgisayar kasama LED şerit takmak istiyorum ancak LED'ler hakkında hiçbir bilgim yok. Ufak bir araştırma yaptım fakat çok yüksek fiyatlı ürünlerle karşılaştım bu yüzden sizlerden öneri almak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Bulduğum en ucuz 5050 şerit ledi alıyorum takıyorum direkt çalışıyor zaten sadece yapıştırmak için silikon vb. kullanman gerekebiliyor ancak birazcık uğraşman gerekebilir.5 metre şerit led 100 tlden ucuz marka olmayanları.

Geri
Yukarı