Kasa-Monitör Renk Uyuşmazlığı

Dark Owl

Kilopat
Merhaba Arkadaşlar, Zalman Z3 Plus Beyaz aldım ancak monitörü siyah alacaktım değiştirdim. Dün siyah monitörümü ve kasamı yan yana koydum görüntüsü tuhaf geldi. Beyaz kasa beyaz monitör olacak ancak bu sefer klavye, mouse, mousepad siyah olacağı için kötü görünür korkusundayım. Sizce kasamı satıp siyah kasa almalı mıyım ?

Bence satmayın. Eğer gözünüze çok tuhaf geliyorsa modifikasyon yaparak hoş hale getirin. Modifikasyondan kastım mesela karbon fiber veya benzeri bir madde ile çizgiler çekin kasanıza.

Garip bir takıntınız var. Eğer gözünüze kötü görünüyorsa satın. Bana kalırsa hiç uğraşmayın satıp yenisini almakla bu kadar takıntılı olmak iyi değil. Benim monitör beyaz, kasa siyah, klavye ve fare siyah ama hiç umrumda değil :)

Siyah ve beyaz uyumu kötü değildir tam tersine güzeldir bana göre. Fenerbahçe'liyim ama Beşiktaş'ın forması güzeldir bana göre. Eskiden renkli televizyonlar yokken insanlar siyah-beyaz izliyordu :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı