Kasa temizliği sonrası no HDMI Signal hatası

• Konuyu başlatan gNYY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 116

gNYY

Yoctopat
Daha fazla  
RAM
TForce TUF GAMING ALLIANCE 8GBX2
SSD veya HDD modeli
Adata su 650
Ekran kartı
Asus GTX 1660 Super Phoenix edition
İşlemci
Ryzen 5 3500X
Kasamı temizledikten sonra tekrar açmaya çalıştığımda, bilgisayarın fanları, ışıkları, klavye ve farenin ışıkları yanmasına rağmen monitörüme bir türlü görüntü gelmiyor. BIOS pilini tak çıkar yaptım HDMI kablosunu değiştim yine düzelmedi. Vatan Bilgisayar'a götürdüğümde orada çalışıyordu fakat eve gelip tekrar denediğimde yine açılmadı. Ek olarak monitörde güç var sadece no HDMI 1 cable deyip 4 dakika sonra kendini stant-by moda alıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasamı temizledikten sonra tekrar açmaya çalıştığımda, bilgisayarın fanları, ışıkları, klavye ve farenin ışıkları yanmasına rağmen monitörüme bir türlü görüntü gelmiyor. BIOS pilini tak çıkar yaptım HDMI kablosunu değiştim yine düzelmedi. Vatan Bilgisayar'a götürdüğümde orada çalışıyordu fakat eve gelip tekrar denediğimde yine açılmadı. Ek olarak monitörde güç var sadece no HDMI 1 cable deyip 4 dakika sonra kendini stant-by moda alıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam vatanda çalışıpta sende çalışmıyor ise kablonu düzgün takmıyor olabilirsin.

Ekran kartına takıcaksın HDMI kablosunu. Eminsin dimi.

Geri
Yukarı