Kasa üstündeki Elektrik ışığının sürekli yanmaması

Z1rT

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Geçen hafta bilgisayar aldığım bilgisayar üzerindeki Elektrik ve Harddisk ışığı sürekli yanıyordu. Harddisk sadece işlem yapıldıgında yanıyor normal fakat elektrik ışıgı sürekli yanardı, bazen sönerdi, sadece şu an sönük vaziyette ama bilgisayar açık dediğim ışık bir yanıyor bir yanmıyor ?

Resimdeki kasada yanan mavı ışık 1 haftadır kullanıyorum hatta sürekli gözüme carpar hep yanıyordu az önce bir elektrik gitmesi oldu. Sürekli yanan ışık şimdi 2 dakika yanıyor, sonra sönüyor. 1 dakika sonra tekrar yanıyor. Ne bileyim neye göre yanıyor, neye göre söner bilgim yok tam.

Bilgisi olan cevap yazabilir mi?

e02z2f.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sistemin çalışmasında bir problem yoksa o ışığın sorun yaratacağını sanmıyorum. Belki ledi bozulmuştur.

Dün konuyu açtığımda ara ara 1 dakika boyunca yanık kalıp sonradan sönsede bugün hiç yanmadı bu fakat sistem çalışıyor yarın sinerji ile görüşücem gerekirse geri göndericem 1 haftalık pc böyle bir sorun morelimi çok bozdu..

Temassizlik vardır ya da Led patlamıştır. Kasa içindeki kablo bağlantılarini kontrol edin.

Temassizlik vardır yada Led patlamış dır kasa için deki kablo bağlantı larini kontrol edin
Kontrol ettim. Hocam sinerji ile görüştüm. Sistem çalışıyorsa bir aksama yoksa sorun olmayacagını söylediler, tahminim ön paneldeki led lambada bir arıza var çakmış olabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı