Kasa üstüne fan nasıl takılır?

Kontrolcünün bağlı olarak resmini bir daha çeker misin?
Bağlantın doğru ise kontrolcüde sorun olabilir.
Başka bir pil taktım düzeldi. Hocam şimdi siz demiştiniz ya çoklayıcının gücünü hddYe. Çoklayıcıya resimdeki ekstra kabloyu bağlayıp onuda sys fana takın diye. O yüzden çoklayıcının ekstra taktığım kablosunu sysfana takmıştım ilkte öyle demişsiniz çünkü ama şimdi çoklayıcıya sadece güç verip diğer ekstra kablosunu boşta bıraktım. bir fan oldu diğer fan çalışmıyor sanırım fanın rgb bozuk olabilir diğer fan gayet düzgün ışık veriyor çünkü girişleride değiştim yinede çalışmıyor

Bu şeiklde fanlar normal dönüyor kumanda ve ARGB kontrolcü normal çalışıyorsa dediğiniz gibi fanın LED'lerinde sorun olabilir.
İade edin bence komple değişim versinler.

Ama bağlantısını anladınız sanırım?

Evet şu an bağlantımda bir sorun yok güzel çalışıyor fanlar. Çok teşekkür ederim uğraştırdım sizide. En azından başkalarınada detaylı anlatım olmuş oldu çok sağ olun tekrar

Bu arada son sorum olarak hocam SATA'ya bağlı bu fanları kontrol etme şansım var mı yoksa son hız mı çalışacaklar hep ses fazla geliyorda.

Doğrudan PSU ile beslediğiniz için son hız dönerler.
Linkteki gibi PWM özellikli bir kontrolcü almanız lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…