Kasadaki kulaklık girişi bozuldu

sopikhant

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Geforce 1660 TI AMD Ryzen 5 3600 B450M S2H V2 Corsair 8GB 3600MHz Ram Seagate 500GB HDD Gigabyte 240GB SSD
Daha yeni bilgisayar toplamıştım. Annem bugün kardeşime sinirlenip kulaklığı kablolarından tutup bir anda çekmiş PC'den. Girişlerden kopmuş kablolar. Neyse, önemli olan kulaklık değil. Kasanın mikrofon girişine telefon kulaklığı taktığım zaman algılıyor ama kulaklık girişine taktığım zaman hiç gelmiyor ya da gelip hemen gidiyor. Beyler, daha önce çalışıyordu. Daha yeni topladım. Ne olmuş olabilir? Bozulduğunu ben de biliyorum ama inanmak istemiyorum. Lütfen bir şey söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam seni üzmek tabii ki de istemem, benim de başıma bu olay gelmişti (anne olayı değil) temassızlık vardı kulaklık girişinde yaptırmıştım.

Daha yeni bilgisayar toplamıştım. Annem bugün kardeşime sinirlenip kulaklığı kablolarından tutup bir anda çekmiş PC'den. Girişlerden kopmuş kablolar. Neyse, önemli olan kulaklık değil. Kasanın mikrofon girişine telefon kulaklığı taktığım zaman algılıyor ama kulaklık girişine taktığım zaman hiç gelmiyor ya da gelip hemen gidiyor. Beyler, daha önce çalışıyordu. Daha yeni topladım. Ne olmuş olabilir? Bozulduğunu ben de biliyorum ama inanmak istemiyorum. Lütfen bir şey söyleyin.
Fotoğraf atabilir misiniz kasanın içinden belki ufak bir lehimle çözülebilir.

Dosya Ekleri

• IMG_20210526_081228.jpg
    IMG_20210526_081228.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 57

Geri
Yukarı