Kasadan cızırtı geliyor

blackman16

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar hemen problemimden bahsetmek istiyorum. Smart fan mode diye bir şey duydum bugun ve bende kasadaki arka egzoz fana ve öndeki fanlara yaptım bu modu. Sonra oyuna gireyim dedim Valhalla'ya girdim ve cızırtı sesi geldi bende hemen Smart fan mode kapattım fakat hala gelmeye devam ediyor. Bu arada sistem boşta iken cızırtı sesi falan yok sadece oyuna girdiğimde yapıyor. Cızırtının nereden geldiğini anlayamadım. Video olarak link bırakıyorum sesi dinleyin sonralara doğru daha bariz duyuluyor. Arkada zzzz diye bir ses var işlemciden mi geliyor nereden geliyor anlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam fandan da değil o zaman tekrar konu açıp şunları şunları denedim dersen konuyu göremeyen yardım edebilecek başka arkadaşlar yazabilir. Geçmiş olsun bu arada.

Hocam öncellikle cevaplarınız için teşekkürler fakat ekran kartından geldiği kesin yani coil whine var çünkü sistema boştayken sıfır cızırtı fakat oyuna girdiğimde cızırtılar başlıyor.

Hocam öncellikle cevaplarınız için teşekkürler fakat ekran kartından geldiği kesin yani coil whine var çünkü sistema boştayken sıfır cızırtı fakat oyuna girdiğimde cızırtılar başlıyor.
Garantiye gönderirsen değişim yaparlar yok elimizde falan diyip para iadesi yapmaya çalışmaları da olası. Şu 23 gün geçsin öyle gönder tavsiyem.

Garantiye gönderirsen değişim yaparlar yok elimizde falan deyip para iadesi yapmaya çalışmaları da olası. Şu 23 gün geçsin öyle gönder tavsiyem.

Stokta yok derlerse ne yapmalıyım sence? Ekran kartım 5700XT Nitro+ para iadesi yapalım derlerse kabul edemem çünkü ben 4K ya almıştım şimdi 4K ya asla alamam.

Stokta yok derlerse ne yapmalıyım sence? Ekran kartım 5700XT Nitro+ para iadesi yapalım derlerse kabul edemem çünkü ben 4K ya almıştım şimdi 4K ya asla alamam.
Ararsın göndermeden önce belki ama sağlam durman gerek illa değişim ya da daha yeni bir kart olabilir diye tutturacaksın işte 😊 Pek başıma gelmedi ya ne desem havada kalır.

Geri
Yukarı